Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Role
it: Ruolo

en: Timezone
it: Fuso orario

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Web services
it: Web service
