Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Role
jv: Parāgā

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Web services
jv: Layanan web
