Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Role
km: តួនាទី

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
