Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Role
oc: Ròtle

en: Schema
oc: Esquèma

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Timeout
oc: Temps limit

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Web services
oc: Servicis Web
