Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Database
pt: Base de dados

en: Role
pt: Grupo

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: - Select -
pt: - Selecionar -
