Snowflake (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Database
uk: База даних

en: Role
uk: Роль

en: Schema
uk: Схема

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Timeout
uk: Час очікування

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
