Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Role
hi: भूमिका

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
