Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Database
cs: databáze

en: Schema
cs: Schéma

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Web services
cs: Webové služby

en: Timestamp format
cs: Formát časového razítka
