Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Database
eu: Datu-base

en: Role
eu: Rol

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Timestamp format
eu: Timestamp formatua
