Snowflake (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Timestamp format
kn: ಸಮಯಮುದ್ರೆಯ ವಿನ್ಯಾಸ
