snowplow (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Logout
da: Log ud

en: Messages
da: Beskeder

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Not tracked
da: Ikke sporet

en: @items enabled
da: @items aktiveret
