snowplow (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Messages
ro: Mesaje

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
