snowplow (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Login
fa: ورود

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Statistics
fa: آمار

en: Logout
fa: خروج

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت
