snowplow (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Login
tr: Giriş

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Logout
tr: Çıkış

en: Messages
tr: İletiler

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı
