Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: External
fa: خارجی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Port
fa: درگاه

en: Results
fa: نتایج

en: Redirect to URL
fa: هدایت به نشانی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Error message
fa: پیام خطا
