Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: External
fr: Externe

en: Operation
fr: Opération

en: Results
fr: Résultats

en: Schema
fr: Schéma

en: Redirect to URL
fr: Redirection vers une URL

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: Web services
fr: Services Web

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Execute operation
fr: Exécuter l'opération

en: Binding
fr: Reliure

en: No services available.
fr: Aucun service disponible.

en: - Select operation -
fr: - Sélectionner une opération -

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés
