Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: External
gl: Externo

en: Operation
gl: Operación

en: Port
gl: Porto

en: Results
gl: Resultados

en: Redirect to URL
gl: Reenviar a unha URL

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Web services
gl: Servizos web

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
