Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Port
hy: Պորտ

en: Redirect to URL
hy: Վերահղում դեպի URL

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
