Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
