Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
