Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
