Entity SOAP Client (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: External
ru: Внешний

en: Operation
ru: Действие

en: Port
ru: Порт

en: Results
ru: Результаты

en: Schema
ru: Схема

en: Redirect to URL
ru: Перенаправить на URL

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Ports
ru: Порты

en: - Select operation -
ru: - Выберите операцию -
