Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Operation
af: Operasie

en: Results
af: Resultate
