Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Operation
ast: Operación

en: Port
ast: Puertu

en: Results
ast: Resultaos
