Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Operation
bg: Действие

en: Port
bg: Порт

en: Results
bg: Резултати

en: Redirect to URL
bg: Препати към URL

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
