Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Port
bn: পোর্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
