Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Unknown
da: Ukendt

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: External
da: Eksterne

en: Operation
da: Handling

en: Results
da: Resultater

en: Redirect to URL
da: Omdirigér til URL

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Web services
da: Web-services

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Execute operation
da: Udfør handling

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
