Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Port
eu: Ataka

en: Results
eu: Emaitzak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Error message
eu: Errore mezua
