Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: External
hu: Külső

en: Operation
hu: Művelet

en: Results
hu: Eredmények

en: Schema
hu: Séma

en: Redirect to URL
hu: Átirányítás egy webcímre

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Namespace
hu: Névtér

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Endpoint
hu: Végpont

en: - Select an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -
