Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Operation
kk: Операция

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Redirect to URL
kk: Қайта бағыттау URL-і
