Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Operation
ku: کردار

en: Port
ku: دەروازە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
