Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Operation
pl: Czynność

en: Results
pl: Wyniki

en: Schema
pl: Schemat

en: Redirect to URL
pl: Przekierowanie pod adres URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Web services
pl: Usługi web

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: WSDL File
pl: Plik WSDL
