Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Port
sl: Vrata

en: Results
sl: Rezultati

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
