Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Operation
sq: Veprimi

en: Results
sq: Rezultatet

en: Redirect to URL
sq: Ridrejto tek URL

en: Web services
sq: Shërbimet web
