Entity SOAP Client (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: External
th: ภายนอก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Port
th: พอร์ต

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
