Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Authored by
ar: بواسطة

en: External
ar: خارجي

en: Operation
ar: عملية

en: Port
ar: منفذ

en: Results
ar: النتائج

en: Redirect to URL
ar: وجّه إلى مسار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Redirect URL
ar: إعادة توجيه عنوان URL
