Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: External
az: Xarici

en: Redirect to URL
az: URL-ə yönləndirin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Error message
az: Xəta mesajı
