Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Redirect to URL
bo: དྲ་གནས་འདི་ལ་བསྐྱར་དུ་སྒྲིག་པ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
