Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Results
bs: Rezultati
