Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: External
ca: Extern

en: Operation
ca: Operació

en: Results
ca: Resultats

en: Redirect to URL
ca: Redirigeix a la URL

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Web services
ca: Serveis web

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció
