Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: External
he: חיצוני

en: Operation
he: פעולה

en: Port
he: פורט

en: Results
he: תוצאות

en: Redirect to URL
he: הפנה ל URL

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Execute operation
he: ביצוע הפעולה
