Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Results
is: Niðurstöður

en: Redirect to URL
is: Áframsenda á vefslóð

en: - Select -
is: - Velja -
