Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Operation
jv: Operasi

en: Results
jv: Kasilé

en: Redirect to URL
jv: Alihna marang URL

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Web services
jv: Layanan web

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
