Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: External
lv: Ārējais

en: Operation
lv: Operācija

en: Port
lv: Ports

en: Results
lv: Rezultāti

en: Redirect to URL
lv: Novirzīt uz URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Web services
lv: Web servisi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums
