Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Results
my: ရလဒ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
