Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Results
ne: परिणाम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
