Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Results
ps: پایلې

en: - Select -
ps: - غوره -
