Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Operation
sk: Operácia

en: Results
sk: Výsledky

en: Redirect to URL
sk: Presmerovať na URL

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Web services
sk: Webové služby

en: Error message
sk: Chybová správa
