Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Error message
sr: Порука о грешци
