Entity SOAP Client (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
